Strona głównaLekarz rodzinnyPoradnieBadaniaO nasLekarzeKlubDo pobraniaStrefa wiedzyKontakt
AudiometriaCytologiaEKGEKG metodą HolteraKTGPunkt pobrańPole widzeniaPomiar ciśnienia tętniczegoPróba wysiłkowaPsychotestyRektoskopiaRTGSpirometriaWibracjeWideokolposkopiaUKG (Echo serca)UrografiaUSGUSG Doppler

Psychotesty

Psychotesty wykonywane w przychodni Medikool w Skoczowie to badanie służące ocenie sprawności umysłowej i psychofizycznej oraz cech osobowości. Badanie sprawności umysłowej składa się z dwóch części: testu na inteligencję oraz testu na koncentrację i uwagę.

Badanie osobowości służy lepszemu poznaniu pacjenta, zwłaszcza jego preferencji i przyzwyczajeń, z kolei badanie sprawności psychomotorycznej ma za zadanie sprawdzić zdolność pacjenta do oceny prędkości, odległości i widzenia zmierzchowego oraz jego wrażliwość na olśnienia i czas reakcji.

Badanie psychologiczne stosowane jest przede wszystkim w medycynie pracy, gdyż jest obowiązkowe dla niektórych grup zawodowych takich jak pracownicy transportu, kandydaci do policji, operatorzy maszyn i wózków widłowych, przedstawiciele handlowi czy detektywi.

Terminy wykonywania psychotestów:

Adres Godziny wykonywania Kontakt
Przychodnia nr 2 „Ciężarowa”
Skoczów, ul. Ciężarowa 54

Katarzyna Grabowska
wtorek - 11:00-15:00

tel.: 33 855 77 55, 33 853 84 80
e-mail: ciezarowa@medikool.pl

 

Mapa strony

Strona główna Kontakt Aktualności
Polityka prywatnościStrona głównaLekarz rodzinnyPoradnieBadaniaO nas
LekarzeKlubDo pobraniaStrefa wiedzyWirtualny spacerKontakt

Przychodnia nr 1"Mickiewicza"
Skoczów, ul.Mickiewicza 42
tel. 33/853 32 60

Przychodnia nr 2"Ciężarowa"
Skoczów, ul.Ciężarowa 54
tel. 33/855 77 55